PLAATSELIJKE GROEP (PG)


Net als in de andere Europese LEADER-gebieden is in Hageland+ een Plaatselijke Groep (PG) opgericht. Dit is een  multisectoraal samenwerkingsverband waarbinnen zowel afgevaardigden uit de publieke als private sector zetelen. Allen hebben ze ervaring met regionale werking in de regio Hageland+. De vertegenwoordigers van de sectoren platteland, landbouw, natuur en landschap, toerisme en recreatie, cultuur, welzijn, lokale economie en streekontwikkeling, hebben de ambitie om de plattelandsontwikkeling in Hageland+ op een geïntegreerde manier vorm te geven. De lokale ontwikkelingsstrategie is de basis voor deze ontwikkeling.

Ingediende projecten worden door deze Plaatselijke Groep beoordeeld.

 

Voorzitter Hageland+

Monique Swinnen Provincieraad Vlaams-Brabant kabinet.swinnen@vlaamsbrabant.be

  

Stemgerechtigde leden - Middenveldorganisaties

Wim Lahou ABVV Leuven Wim.Lahou@abvv.be
Johan Vervoort ACV Leuven johan.vervoort@acv-csc.be
Frans Nackaerts Boerenbond Centrale Zetel fr.nackaerts@telenet.be
Godelieve Winckelmans CAW Oost-Brabant vzw godelieve.winckelmans@cawhageland.be
Yolande Somers Kring Hagelandse Fruittelers yolande.somers@skynet.be
Veerle Van Welden KVLV- groep Ons vvanwelden@ons.be
Els Corbeels Landelijke Gilden Vlaams-Brabant els.corbeels@boerenbond.be 
Gaby Trompet Landelijke Thuiszorg gtrompet@kvlv.be
Marina Deprez Logeren in Vlaanderen
Hugo Abts Natuurpunt Oost-Brabant & Velpe-Mene blauwschuur@yahoo.co.uk
Hilde Weckhuysen Ons Zorgnetwerk vzw hweckhuysen@groepKVLV.be
Gustaaf Hendrickx Panal vzw hendrous@telenet.be
Maarten Milloen Pasar vzw maarten.milloen@pasar.be
Katrien Boeraeve Plattelandsklassen vzw Katrien.Boeraeve@plattelandsklassen.be
Evelien Janssens Regionaal Landschap Noord-Hageland info@rlnh.be
Raf Stassen Regionaal Landschap Zuid-Hageland raf.stassen@rlzh.be
Gaston Didden ROAR Hageland-Haspengouw famdidden@skynet.be
Joke Gilles Streekproducten Vlaams-Brabant vzw jogilles@vl-brabant.be
Isabelle Hollevoet Toerisme Vlaams-Brabant vzw isabelle.hollevoet@vlaamsbrabant.be
Mario Vanhellemont UNIZO Vlaams-Brabant & Brussel mario@fruitvanhellemont.be
René Beelen Vakgroep Akkerbouw-Suikerbieten rene.beelen2@telenet.be
Eddy  Willems Het Balanske hew@telenet.be

 

Stemgerechtigde leden - Bestuurlijke organisaties

Hans Vandenberg Gemeentebestuur Bekkevoort hans.vandenberg@bekkevoort.be
Johan Vanhulst Gemeentebestuur Bierbeek johan.vanhulst@bierbeek.be
Sarah Boon Gemeentebestuur Boutersem sarah.boon@boutersem.be
Roland Strouven Gemeentebestuur Geetbets roland.strouven@belgacom.be
Kris Vanwinkelen Gemeentebestuur Glabbeek kris.vanwinkelen@glabbeek.be
Marleen Lefevre Gemeentebestuur Hoegaarden marleenlefevre@hotmail.com
Nadine Van Horebeek Gemeentebestuur Holsbeek nadine.vanhorebeek@skynet.be
Patrick Vandijck Gemeentebestuur Kortenaken patrick.vandijck@kortenaken.be
Marleen Vannieuwenhuijsen Gemeentebestuur Linter marleen.vannieuwenhuijsen@telenet.be
Gilberte Muls Gemeentebestuur Lubbeek gilberte.muls@lubbeek.be
Yvette Duerinckx Gemeentebestuur Tielt-Winge yduerinckx@tielt-winge.be
Marc Florquin Provincieraad Vlaams-Brabant marc.florquin@raad.vlaamsbrabant.be
Eddy Poffé Provincieraad Vlaams-Brabant eddy.poffe@tienen.be
Christel Verlinden Stadsbestuur Aarschot christel.verlinden@aarschot.be
Jan Laurys Stadsbestuur Diest
Gino Debroux Stadsbestuur Landen gdebroux@landen.be
Manu Claes Stadsbestuur Scherpenheuvel-Zichem manu.claes@scherpenheuvel-zichem.be
Karin Struyf Stadsbestuur Tienen karin.struyf@tienen.be
Johan Thomas Stadsbestuur Zoutleeuw

 

Adviserende leden - Middenveldorganisaties

Walter Op de Beeck IGO Leuven walter.opdebeeck@igo-leuven.be
Marie-Jeanne Hendrickx OCMW Scherpenheuvel-Zichem mj.hendrickx@skynet.be
Peter Van Biesbroeck VOKA - KVK ARR Leuven peter.vanbiesbroeck@voka.be